Nieuwsbrief – 23 juni 2023

FNV Luchtvaart heeft samen met de bonden voor grond-, cabine en cockpitpersoneel op 21 en 22 juni onderhandeld met KLM. Tijdens deze overleggen gaat het over loon en looptijd. De tussenstand is dat er in deze fase op loon en looptijd nog een groot gat is. Het gaat ons helpen als we nu eerst verder onderhandelen over de cao-onderwerpen voor alleen het grondpersoneel. Op 12 en 13 juli staat dat grondoverleg gepland. Deze onderhandelingen doen we op basis van de wensen van de FNV-leden: KLM zal flink moeten investeren in het grondpersoneel.

Sluit je aan

Het worden dit keer weer taaie onderhandelingen, een cao krijg je niet cadeau. De FNV-delegatie maakt zich aan tafel sterk voor een goed eindresultaat, waarin de onderwerpen uit onze cao-inzet terugkomen. Zonder de kracht van de leden komt er geen goed cao-resultaat, sluit je daarom ook aan bij de grootste grondbond van KLM via deze link

Samen staan we sterk!

Met vriendelijke groet,

namens de onderhandelingsdelegatie,

Birte Nelen namens David van de Geer

Bestuurders FNV Luchtvaart

Aanbevolen artikelen