KRIJG EEN DEEL VAN JE CONTRIBUTIE TERUG

Nieuwsbrief – 01 november 2023

Wist je dat je een deel van je vakbondscontributie kunt terugkrijgen? Daarvoor hebben we een afspraak gemaakt in de cao. Je moet wel zelf je jaaropgave contributie downloaden en inleveren bij je werkgever.

Mogelijk kun je ook nog een deel van je reiskosten terugkrijgen door het bruto/netto te verrekenen.

Dit kan eenvoudig door onderstaande stappen te volgen:

Stap 1

Meld je bij KLM aan voor deelname aan de cafetariaregeling via Carina. Nadat je bent ingelogd op de gebruikelijke manier, kun je je in het KLM aanvraagsysteem Carina voor zowel vakbondscontributie als voor resterende vervoersvergoeding aanmelden. Kies hierbij voor jaarlijks/1x per jaar in december.

Let op: Je ontvangt 2 bevestigingsmails van KLM, één voor je aanmelding vakbondscontributie (onderwerp: “Actie m.b.t. vakbondscontributie 2023”) en één voor de resterende vervoersvergoeding. Bewaar deze goed.

Stap 2

Download de jaaropgave vakbondscontributie 2023 via MijnFNV. Voor meer informatie lees het hier.

Let op: Je lidmaatschapsnummer staat aangegeven op je ledenpas en bij de beschrijving van de maandelijkse contributieafschrijving. Ondervind je problemen bij het downloaden, neem dan contact op met het contactcenter van FNV landelijk (088-3680368).

Stap 3

Stuur de digitale jaaropgave vakbondscontributie vanuit je KLM e-mail account naar KLM (Email adres: VBC@klm.com)

Dit doe je door te antwoorden op het mailtje dat je hebt ontvangen n.a.v. Stap 1. Geef daarbij ook je personeelsnummer, achternaam, naam van de vakbond en het jaarbedrag 2022 door.

Let op: Je ontvangt een bevestigingsmail van KLM.

Alle aanvragen moeten vóór 15 november 2023, 17.00 uur Nederlandse tijd bij KLM binnen zijn!

Wil je meer weten of heb je aanvullende vragen, mail dan met het KLM HR Support Center: hrssc@klm.com

Met vriendelijke groet,

David van de Geer Bestuurder FNV Luchtvaart

Laat geen geld liggen

Aanbevolen artikelen