REMINDER: MELD JE AAN VOOR DE LEDENBIJEENKOMSTEN OP 17 OKTOBER

Nieuwsbrief – 13 oktober 2023

Afgelopen dinsdag sloten we de onderhandelingen met KLM af voor een betere cao. Hierover hebben wij diezelfde avond een nieuwsbrief verstuurd. Komende dinsdag 17 oktober bespreken we tijdens twee ledenbijeenkomsten het resultaat en de laatste wijzigingen. We zijn benieuwd wat jij ervan vindt.

BIJEENKOMSTEN OOK DIGITAAL BIJ TE WONEN

De ledenbijeenkomsten van komende dinsdag vinden plaats om 10.00 en 16.00 uur. Je kunt één van deze bijeenkomsten fysiek bijwonen (Derkinderenstraat 2-8 in Amsterdam), maar digitaal aanhaken kan natuurlijk ook. Als je je via de blauwe button hieronder aanmeldt, kun je kiezen wat voor jou de beste optie is. Het aantal parkeerplaatsen achter het FNV-kantoor in Amsterdam is komende dinsdag wel wat beperkter dan normaal, vanwege werkzaamheden.

Ja, ik meld mij aan

Deel dit bericht met je collega’s en we zien je graag bij één van de ledenbijeenkomsten van komende dinsdag.

Met vriendelijke groet,

David van de Geer

Bestuurder FNV Luchtvaart

Aanbevolen artikelen