Fijne feestdagen en een gezond en strijdbaar nieuw jaar!

Vanuit het FNV bestuur voor FNV KLM Grond wensen wij jou fijne feestdagen met je naasten of collega’s en een gezond en strijdbaar nieuw jaar! We hebben ook dit jaar weer laten zien hoe ver we kunnen komen met saamhorigheid en daadkracht en staan klaar om nóg meer positieve ontwikkelingen op tafel te krijgen. Dit is allemaal niet mogelijk zonder jou, dus we willen je bij deze bedanken voor je inzet.

Een klein presentje

Dan hebben we het natuurlijk over deze website! Omdat we veel vragen op de vloer krijgen, maar die niet altijd direct naar een grotere groep kunnen communiceren, leek het ons het meest overzichtelijk om een website op te zetten waar de belangrijkste informatie makkelijk op te vinden is. Of je nou iets wil weten over ons cao, je pensioen of de meerwaarde van lidmaatschap bij de FNV, je vindt het hier. Mocht je toch nog vragen hebben, bezoek dan onze contact pagina en vul het formulier in. Wij zullen ons best doen om die zo spoedig als mogelijk terug te komen met antwoorden. Daarnaast hebben we onze veel gestelde vragen pagina, waar je het e.e.a. al terug vindt.

Met vriendelijke (kerst)groeten,

Het FNV bestuur voor KLM Grond

Aanbevolen artikelen