OPROEP: KOM NAAR DE 3/4-LEDENVERGADERINGEN OP 24 AUGUSTUS IN HET SHERATON HOTEL

Nieuwsbrief – 17 augustus 2023

Gisteren mailden we jullie dat we zijn uitonderhandeld met KLM. Er zit een erg groot gat tussen hun bod en onze eisen.Graag nodigen we jullie dan ook uit voor een bijeenkomst om met elkaar te praten en stemmen over de vervolgstappen. Indien meer dan 75% van de aanwezige leden voor acties stemt, zullen wij een actietraject ingaan. 

Op donderdag 24 augustus komen we samen in het Sheraton Amsterdam Airport Hotel aan de Schiphol Boulevard 101.

Omdat we zo veel mogelijk mensen de mogelijkheid willen geven mee te praten en stemmen, organiseren we dezelfde bijeenkomst drie keer.

Je kunt kiezen uit:

  • 11.00 tot 12.30 uur
  • 15.30 tot 17.00 uur
  • 19.00 tot 20.30 uur

Jouw aanwezigheid én die van je collega’s, is daarbij erg belangrijk. Neem ze mee. Het gaat om jullie arbeidsvoorwaarden, jullie werkomstandigheden, jullie toekomst!

Meld je hier aan voor de 3/4-ledenvergaderingen

Alleen de leden die aanwezig zijn, kunnen hun stem uitbrengen over de actiebereidheid. Niet-leden kunnen alleen hun stem uitbrengen als zij op de 3/4-ledenbijeenkomst ter plekke lid worden van FNV. Stemmen via een machtiging of digitaal via e-mail is dus niet mogelijk.

Tot donderdag!

Met strijdbare groet,

Mede namens de onderhandelingsdelegatie,

David van de Geer

Bestuurder FNV Luchtvaart

Aanbevolen artikelen