Help mee met bedenken van logo en slogan win een cadeau!

Nog even snel een cadeautje

We hebben met het KLM Grond communicatieteam het afgelopen jaar hard aan gewerkt en delen het nog vóór het nieuwe jaar dan eindelijk met trots: de website van FNV KLM Grond is online! Op verzoek van velen hebben we ervoor gezorgd dat alle relevante onderwerpen overzichtelijk geplaatst zijn, zodat jij snel aan informatie kan komen. Ook hebben we een contactpagina, dus mocht je vraag toch nog onbeantwoord blijven, vul het formulier in en wij komen z.s.m. bij je terug.

We willen graag een nieuw logo en slogan hebben om onze herkenbaarheid te vergroten en hebben besloten jou daarbij te betrekken! Ontwerp je logo (met daarin verwerkte slogan) en stuur het op naar info@fnvklmgrond.nl. De winnaar wordt heel vrijgevig bedankt en wint natuurlijk eeuwige roem en faam.

Aanbevolen artikelen