KLM gaat verbeterd bod doen, acties voorlopig opgeschort

Nieuwsbrief – 13 september 2023

KLM gaat onder druk van acties een flink verbeterd bod doen. Dat bod spreken we morgen verder door met hen, want er moet een goede cao komen. Zolang we met KLM praten, voeren we geen acties. Het ultimatum blijft echter van kracht, dus we kunnen snel actievoeren als het toch niet voldoende is. Uiteindelijk bepalen jij en je collega’s het onderhandelingsresultaat!

De afgelopen dagen zagen we de actiebereidheid onder jullie groeien. Honderden KLM’ers meldden zich de afgelopen dagen aan. Omdat we morgen verder in gesprek gaan met KLM, is het is nu belangrijk om die actiebereidheid te blijven tonen: meld je daarom aan via onze actiepagina. Een luide stem om de druk er bij KLM op te houden.

We houden jullie op de hoogte.

Met vriendelijke groet,

ook namens de kaderleden,

David van de Geer

Bestuurder FNV Luchtvaart

Aanbevolen artikelen