KOM NAAR AANBIEDING PETITIE EERLIJKE IPB-REGELING AAN KLM OP 24 APRIL

Actiebericht – 18 april 2024

Beste ondertekenaar van de IPB-petitie,

We zijn met velen: ruim 5.000 mensen ondertekenden de petitie voor een eerlijke IPB-regeling. Fantastisch! Het is tijd om deze handtekeningen aan KLM te overhandigen.

Dit gaan we doen op 24 april om 14.30 uur op Schiphol Plaza, daar waar voorheen de letters Iamsterdam stonden. We nemen aan dat jij er ook bij wil zijn. Hoe meer mensen erbij aanwezig zijn, hoe duidelijker onze boodschap aan KLM: maak de IPB-regeling eerlijk. Op vakantie zijn we allemaal gelijk!

Spread the word en vraag ook je collega’s om mee te komen. En ben je nog geen lid, dan is nu de tijd om je aan te sluiten bij de vakbond. Alle collega’s die lid zijn van de FNV, zorgen samen voor een eerlijk en gelijkwaardig beleid. Voor iedereen! Word lid via fnv.nl/lidworden.

Tot de 24e!

Met vriendelijke groet, Namens Team FNV Luchtvaart,

Hacer Karadeniz

Vakbondsbestuurder

Aanbevolen artikelen